fbpx

Försäljning:

Henrik Johansson

Kia märkeschef / Säljare
Älmhult
0476-17082
henrik.johansson@einarssonbil.se

Emil Bengtsson

Kia Säljare
Älmhult
0476-647614
emil.bengtsson@einarssonbil.se

Mikael Bernebring

Delägare / Platschef & Peugeot säljare
Hässleholm
0476-17078
mikael.bernebring@einarssonbil.se

Jakob Dreberg

Företagsbilar
Hässleholm
0451-762107
jakob.dreberg@einarssonbil.se

Filip Wahlqvist

Kia Säljare
Älmhult
0476-44 00 51
filip.wahlqvist@einarssonbil.se

Kundmottagning:

Emma Lindvall

Verkstadschef
Älmhult
0476-64 76 18
emma.lindvall@einarssonbil.se

Roger Troedsson

Servicesäljare
Älmhult
0476-170 68
 roger.troedsson@einarssonbil.se

Mattias Norén

Servicesäljare
Älmhult
0476 – 64 76 12
mattias.noren@einarssonbil.se

Björn Bodinger

Reservdelssäljare
Älmhult
0476-647617
bjorn.bodinger@einarssonbil.se

Cecilia Flach Zetterberg

Telefonväxel & chat
Älmhult
cecilia@einarssonbil.se

Robin Elfström

Servicesäljare
Hässleholm
0451-76 21 02
 robin.elfstrom@einarssonbil.se

Verkstad:

Jonathan 

Kia tekniker
Älmhult

Tom 

Kia tekniker
Älmhult

Björn 

Kia Master tekniker
Älmhult

Andreé 

Peugeot TA tekniker
Älmhult

Emil 

Peugeot TA tekniker / servicesäljare
Hässleholm
0451-762100

David 

Tekniker
Hässleholm

Karwan

Tekniker
Älmhult

Administration:

Görel Sandén

Biladministration / ekonomi
Älmhult
0476-647611
gorel.sanden@einarssonbil.se

Marcus Sundh

Kia, Peugeot & Citroën Garantihandläggare
Älmhult
0476-17085
marcus.sundh@einarssonbil.se

Gabriel Panisz

Ekonomiassistent / Biladministratör
Hässleholm
0451-76 21 00 
gabriel.panisz@einarssonbil.se

Ledning:

Reine Einarsson

VD / Delägare
Älmhult – Hässleholm
reine.einarsson@einarssonbil.se

Mikael Bernebring

Delägare / Platschef & Peugeot säljare
Hässleholm
0476-17078
mikael.bernebring@einarssonbil.se

Henrik Johansson

Kia märkeschef / Säljare
Älmhult
0476-17082
henrik.johansson@einarssonbil.se

Emma Lindvall

Verkstadschef 
Älmhult
0476-64 76 18
emma.lindvall@einarssonbil.se

Vi har många års erfarenhet i branschen och välutbildad personal, som gör att du alltid kan känna dig som hemma hos oss på Einarsson Bil. Företaget har nöjda kunder ifrån hela landet och finns här för dig oavsett om du har privat bil eller tjänstebil.