fbpx

Försäljning:

Henrik Johansson

Kia märkeschef / Säljare
Älmhult
0476-17082
henrik.johansson@einarssonbil.se

Fredrik Stenqvist

Kia Säljare/Delägare
Älmhult
0476-647619
fredrik.stenqvist@einarssonbil.se

Emil Bengtsson

Kia Säljare
Älmhult
0476-647614
emil.bengtsson@einarssonbil.se

Mikael Bernebring

Delägare / Platschef & Peugeot säljare
Hässleholm
0476-17078
mikael.bernebring@einarssonbil.se

Jakob Dreberg

Företagsbilar
Hässleholm
0451-762107
jakob.dreberg@einarssonbil.se

Kundmottagning:

Emma Lindvall

Verkstadschef
Älmhult
0476-64 76 18
emma.lindvall@einarssonbil.se

Roger Troedsson

Kia & Peugeot Servicerådgivare
Älmhult
0476-170 68
 roger.troedsson@einarssonbil.se

Mattias Norén

Peugeot Servicerådgivare
Älmhult
0476 – 64 76 18
mattias.noren@einarssonbil.se

Björn Bodinger

Kia & Peugeot Lageransvarig
Älmhult
0476-647617
bjorn.bodinger@einarssonbil.se

Cecilia Flach Zetterberg

Telefonväxel & chat
Älmhult

cecilia@einarssonbil.se

Verkstad:

Moritz Wolter

Kia tekniker
Älmhult

Tom Andersson

Kia tekniker
Älmhult

Björn Zaar

Kia Master tekniker
Älmhult

Andreé Davidsson

Peugeot TA tekniker
Älmhult

Emil Turesson

Peugeot TA tekniker / kundmottagare
Hässleholm
0451-762100

David Colliander

Tekniker
Hässleholm

Rickard Lindqvist

Peugeot Tekniker TA2
Hässleholm
rickard.lindqvist@einarssonbil.se

Karwan Khalaf

Tekniker 
Älmhult

Nour-Aldeen Sandid

Tekniker
Älmhult

Administration:

Görel Sandén

Biladministration / ekonomi
Älmhult
0476-647611
gorel.sanden@einarssonbil.se

Mikael Bernebring

Delägare / Platschef & Peugeot säljare
Hässleholm
0476-17078
mikael.bernebring@einarssonbil.se

Marcus Sundh

Kia & Peugeot Garantihandläggare
Älmhult
0476-170 85
marcus.sundh@einarssonbil.se

Ledning:

Reine Einarsson

VD / Delägare
Älmhult – Hässleholm
reine.einarsson@einarssonbil.se

Fredrik Stenqvist

Vice VD/Delägare
Älmhult/Hässleholm
0476-647619
fredrik.stenqvist@einarssonbil.se

Mikael Bernebring

Delägare / Platschef & Peugeot säljare
Hässleholm
0476-17078
mikael.bernebring@einarssonbil.se

Henrik Johansson

Kia märkeschef / Säljare
Älmhult
0476-17082
henrik.johansson@einarssonbil.se

Emma Lindvall

Verkstadschef 
Älmhult
0476-64 76 18
emma.lindvall@einarssonbil.se

Vi har många års erfarenhet i branschen och välutbildad personal, som gör att du alltid kan känna dig som hemma hos oss på Einarsson Bil. Företaget har nöjda kunder ifrån hela landet och finns här för dig oavsett om du har privat bil eller tjänstebil.