Personal | EINARSSON BIL

Försäljning:

Henrik Johansson

Kia märkeschef / Säljare
Älmhult
0476-17082
henrik.johansson@einarssonbil.se

Fredrik Stenqvist

Kia Säljare/Delägare
Älmhult
0476-647619
fredrik.stenqvist@einarssonbil.se

Filip Johansson

Kia Säljare
Älmhult
0476-17079
filip.johansson@einarssonbil.se

Jakob Dreberg

Kia & Peugeot Företagsbilar
Hässleholm
0451-762107
jakob.dreberg@einarssonbil.se

Nickie Svensson

Peugeot Säljare
Hässleholm
0451-762106
nickie.svensson@einarssonbil.se

Emil Bengtsson

Peugeot Säljare
Handelsområdet Älmhult
0476-647614
emil.bengtsson@einarssonbil.se

Mikael Bernebring

Peugeot Märkeschef
Handelsområdet Älmhult
0476-17078
mikael.bernebring@einarssonbil.se

Kundmottagning:

Emma Lindvall

Kia & Peugeot Servicerådgivare
Älmhult
0476-170 70
emma.lindvall@einarssonbil.se

Linus Birgersson

Kia & Peugeot Servicerådgivare
Älmhult
0476-170 70
linus.birgersson@einarssonbil.se

Mattias Norén

Peugeot Servicerådgivare
Hässleholm
0451 – 762100
mattias.noren@einarssonbil.se

Marcus Sundh

Kia & Peugeot Garantihandläggare
Älmhult
0476-170 85
marcus.sundh@einarssonbil.se

Emil Lövqvist

Kia & Peugeot Lageransvarig
Älmhult
0476-647617
emil.lovqvist@einarssonbil.se

Verkstad:

Moritz Wolter

Kia tekniker
Älmhult

Tom Andersson

Kia tekniker
Älmhult

Björn Zaar

Kia Master tekniker
Älmhult

Andreé Davidsson

Peugeot TA tekniker
Älmhult

Emil Turesson

Peugeot TA tekniker
Hässleholm
0451-762100

Fredrik Källman

Peugeot Tekniker
Hässleholm

Johan Levin

Verkstadschef
Älmhult/Hässleholm
0476-647618
johan.levin@einarssonbil.se

Administration:

Janet Ledin

Ekonomichef
Älmhult
0476-647616
janet.ledin@einarssonbil.se

Görel Sandén

Biladministration / ekonomi
Älmhult
0476-647611
gorel.sanden@einarssonbil.se

Ledning:

Reine Einarsson

VD / Delägare
Älmhult – Hässleholm
reine.einarsson@einarssonbil.se

Fredrik Stenqvist

Vice VD/Delägare
Älmhult/Hässleholm
0476-647619
fredrik.stenqvist@einarssonbil.se

Mikael Bernebring

Delägare / Peugeot Märkeschef
Älmhult/Hässleholm
0476-17078
mikael.bernebring@einarssonbil.se

Henrik Johansson

Kia märkeschef / Säljare
Älmhult
0476-17082
henrik.johansson@einarssonbil.se

Janet Ledin

Ekonomichef
Älmhult
0476-647616
janet.ledin@einarssonbil.se

Johan Levin

Verkstadschef
Älmhult/Hässleholm
0476-647618
johan.levin@einarssonbil.se

Vi har många års erfarenhet i branschen och välutbildad personal, som gör att du alltid kan känna dig som hemma hos oss på Einarsson Bil. Företaget har nöjda kunder ifrån hela landet och finns här för dig oavsett om du har privat bil eller tjänstebil.